TEDES

TEDES

Finest post my essay program that warranties prompt delivery service. Invest in on the website school report benefit for pupils. Expertly checked out & premium customizable made duties. Much-needed office for freelance writers write a paper online

Concered about the validity of your respective college essays? Our trained authors are willing to give the optimal plagiarism checker companies for authoring plagiarism costless essays and papers essays online .

Actually buy unique essay from your qualified professional crafting assistance at the most good prices and also of the best. Interacting with the tightest work deadlines is sure by trustworthy freelance writers custom term paper writing .

Purchasing a trustworthy online store to purchase stellar essays? Giving our amazing freelance writers to have your essays well-written are you finding your ultimate cure lab reports .

Fed up of your pencil? Have wholly no feelings on the subject? Are required to put together your career with mastering? Or even your neighbors has a party of year even so you essays online .

Hız koridoru, noktasal radar tabanlı sistemlerinden farklıdır. Sürücülerin kameraları görünce yavaşlaması koridor içindeki ortalama hızlarının düşmesini sağlamaz. Bu nedenle kamerayı görünce yavaşlamak yerine koridor boyunca izin verilen sınırlar dahilinde seyahat etmek gerekir.
Aracın hızı, mesafesi sabit olan koridor girişinden geçiş zamanı ile koridor çıkışından geçiş zamanına göre anlık hesaplanır ve istenirse belirli bir mesafe uzaklıktaki bilgilendirme panosuna plaka ve hız bilgisi ile birlikte yansıtılabilir.
Sistemdeki tüm kameralar, zaman bilgilerini ortak bir zaman sunucusundan her 5 dakikada bir kontrol eder. Mesafenin sabit ve zamanın %100 doğru olması ile birlikte ortalama hız tespitleri de %100 doğru olarak hesaplanmaktadır.
Hız koridoru mesafe tanımında herhangi bir kısıtlama bulunmayan sistemde istenilen aralıkta ve sayıda hız koridorları kurulabilir.
Sistemden elde edilen görüntülerin 5 megapiksel gibi yüksek bir çözünürlükte olması, delillendirme makbuzlarının itiraza fırsat vermeyecek şekilde düzenlenmesini sağlar. Sistem, aynı zamanda MOBESE projelerindeki plaka tanıma sistemleri ile birlikte çalışmakta ve elde edilen görüntüler diğer trafik ve asayiş olaylarının aydınlatılması, toplumsal huzur ve güvenin sağlanması için emniyet güçlerine bilgi sağlamaktadır.

TEDES – Elektronik Denetleme Sistemleri Ölümlü ve yaralamalı kazaları azaltır. İnsansız kontrol sistemleri ile trafik denetimini daha iyi yapar. Trafik kültürünü olumlu yönde etkiler ve elektronik sistemleri kullanarak trafikteki sorunları çözer.

TEDES – Sistem Mimarisi Bilgi Teknolojileri Daire Başkanlığının Sunmuş Olduğu ve Maliye Bakanlığı İle Entegre Çalışan Ceza Makbuzu Havuzuna Kullanıcılar Tarafından Local Sistemde Yazılan Tüm Ceza Makbuzları Otomatik İşlenmektedir. (Bu özellik 2013 ilk çeyregi itibariyle ile PLATAR tarafından desteklenmektedir.) PLATAR, ceza uygulanacak geçişle ilgili bilgi düzenlemesi yapmadan veya bilgi girmeden tüm bilgileriyle ceza makbuzu düzenleyebilen tek sistemdir.

 

 

 • Kırmızı Işık İhlal Tespiti ve Ceza Makbuzu Düzenleme
 • Mükerrer Geçiş Kontrolü
 • Ortalama Hız İhlal Tespiti ve Ceza Makbuzu Düzenleme
 • Otomatik Hedef Tanımlama Sistemi
 • Alarmların Anında SMS ve/veya e-Mail ile Bilgilendirilmesi
 • Emniyet Kemeri İhlal Tespiti ve Ceza Makbuzu
 •  

   

   

  custom writingelisumgenesis mining fees