Hakkımızda

HAKKIMIZDA

image description

MLG Savunma Sanayi ve Dış Ticaret firması Savunma Teçhizatları hususunda hizmet vermektedir. En basit ancak kullanımı elzem olan Balistik Malzemeden başlayan portföyümüz Dürbünden ileri teknoloji Termal Görüntüleme sistemlerine kadar birçok farklı ürünü içeren Taktik Ürünlerimiz dünyanın önde gelen firmaları tarafından üretilmekte ve Türkiye’de firmamızca dağıtımı, idame ve işletmesi yapılmaktadır.

Savunma Sanayinde gerçek rekabet gücüne sahip ve iç/dış ihtiyacı karşılayabilecek bir biçimlemede üretim, firmamızın odak noktasıdır. Öncelikli olarak dağıtımını yaptığımız ürünlerin desteğini (idame İşletme) ileride ise bu ürünlerin teknolojilerine dayalı üretimi gerçekleştirmek asli amacımızdır.

MLG Savunma üç ana başlık altında faaliyetini devam ettirmektedir;*

• Taktik Savunma Teçhizatları Satış ve Satış Sonrası Destek Hizmetleri
• Mümessillik ve Danışmanlık Faaliyetleri
• Trafik Elektronik Denetleme sistemleri (TEDES)

Klasik bir dağıtım faaliyetinin dışında firmamız, Görev İhtiyacı sahiplerinin Çözüm Ortağı olmaya çalışmaktadır. Bunun için sürekli olarak araştırmalar yapan firmamız ihtiyaç sahibinin ihtiyacını daha Etkili, Ekonomik ve Güvenli çözümlerle zamanında karşılamaya çalışmaktadır. Askeri Teknolojiler ve bunların uygulama strateji ve taktikleri araştırılıp takip edilerek bunların neticesinde oluşan çözümlemeleri tanıtmak ve bildirmek faaliyetlerimizin temelini oluşturmaktadır.

Savunma Sanayinde yakalanacak bir özel sektör dinamizmi neticesinde oluşacak rekabetin hem fiyatta hem de üründe kaliteyi getireceği ve kullanıcı/alıcı memnuniyetini artıracağı muhakkaktır. Ülkemizde de böyle bir ortamın oluşması şüphesiz ki Savunma Sanayinin gelişimini de olumlu etkileyecek ve özel sektörün bu sanayiye olan dâhilini ve başarısını da sağlamak yolunda önemli bir adım olacaktır. Bu bağlamda sadece Devlet Kurumları veya ilintili kuruluşlar değil, özel sektörde teşvik edilmeli ve desteklenmelidir.

MİSYONUMUZ

image description

Ülkemiz savunması ve savunma sanayi için, en üst düzeyde, milli katkı ile teknoloji odaklı hizmet ve çözümler üreterek dışa bağımlılığı asgari düzeye indirmek, Türk Silahlı Kuvvetleri’ne, İçişleri Bakanlığına ve tüm güvenlik güçlerine mekatronik ve yazılım ağırlıklı teknolojilere dayalı faydalı ürünler kazandırmaktır.

VİZYONUMUZ

Savunma sanayi sektöründe bütünleştirici rol oynayarak, nitelikli insan gücü kullanıp, özgün ürünlerle milli çözümler üreterek küresel rekabet gücüne ulaşmış lider firma olmak.

image description